آقای گواو

 آقای گواو

 شهر فینیکس
چین
دسامبر ۲۰۰۲

آقای گواو

آقای گواو که سرکارگر گروهی از کارگران مهاجر در کارگاه ساختمانی شهر فینیکس است می‌خواهد پس از آن‌که چند سال دیگر پول کافی به‌دست آورد به روستای زادگاه خود در استان هونان بازگردد. در اتاق کوچکی که او و همسرش در آن زندگی می‌کنند تنها یک تخت، یک صندلی و نوعی میز قرار گرفته است. از او پرسیدم آیا تمایل دارد در یکی از خانه‌هایی که او و گروهش در حال ساختن آن هستند زندگی کند. او برای لحظه‌ای با ناباوری به من نگاه کرد و سپس لبخندی زد. او پاسخ داد البته که مایل است آن‌جا زندگی کند، اما هرگز از عهده خرید آن برنمی‌آید. اتاق محل زندگی آن‌ها سرد بود و سر و صدای همسایه مجاور از دیوار نازک میان آن‌ها به گوش می‌رسید.

 

درباره admin

admin
خوش آمدید به : هنر توس | دانشنامه هنری خراسان | سامانه جامع هنر و هنرمندان بزرگ خراسان | www.arttoos.ir هدف: «هنر توس»، جهت تکمیل و تصحیح داده‌ها و به روز کردن اطلاعاتِ بانک خود، از همه هنرمندان، هنرجویان، هنردوستان و مدیران هنری در رشته و زمینه های مختلف هنری به سامانه مذکور مراجعه نمایند.

پیشنهاد میکنیم

فرازهایی از کتاب توانگران چگونه می اندیشند؟

فرازهایی از کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند؟ اثر: چارلز آلبرت پویسانت - اوضاع و احوال زندگی شما، زمانی تغییر می‌کند که برای تغییر آن اقدام کنید. - میزان موفقیت من با میزان جدیت و استقامتی که از خود نشان می‌دهم، نسبت مستقیم دارد. - هر کاری که جاذبه داشته باشد آسان است و همیشه می‌توان به نتایج آن اطمینان داشت. - بزرگترین محدودیت انسان ساخته ذهن اوست. - تصورات ذهنی، تعیین کننده هدف ماست. - توانگران پیش از آن‌که به اهداف خود برسند، در آینه دل خود را توانگر دیده اند. - اندیشه حقیر، انسان را حقیر نگه می‌دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super