آقای گواو

 آقای گواو

 شهر فینیکس
چین
دسامبر ۲۰۰۲

آقای گواو

آقای گواو که سرکارگر گروهی از کارگران مهاجر در کارگاه ساختمانی شهر فینیکس است می‌خواهد پس از آن‌که چند سال دیگر پول کافی به‌دست آورد به روستای زادگاه خود در استان هونان بازگردد. در اتاق کوچکی که او و همسرش در آن زندگی می‌کنند تنها یک تخت، یک صندلی و نوعی میز قرار گرفته است. از او پرسیدم آیا تمایل دارد در یکی از خانه‌هایی که او و گروهش در حال ساختن آن هستند زندگی کند. او برای لحظه‌ای با ناباوری به من نگاه کرد و سپس لبخندی زد. او پاسخ داد البته که مایل است آن‌جا زندگی کند، اما هرگز از عهده خرید آن برنمی‌آید. اتاق محل زندگی آن‌ها سرد بود و سر و صدای همسایه مجاور از دیوار نازک میان آن‌ها به گوش می‌رسید.

 

درباره مجید سیف العلمایی

مجید سیف العلمایی
سلامی چو بوی خوش آشنایی سیف العلمایی هستم. مجید سیف العلمایی. مربی و مشاور فیلم‌نامه‌نویسی از سیف دات آی آر. به عنوان مولف، مدرس و فیلم‌ساز که حدود چهار دهه در این زمینه‌ها وقت صرف کردم و قریب به پانزده سال است، یعنی از ابتدای دهه هشتاد، رسما در حوزه‌ی آی تی فعال هستم و توانم را صرف پیوند آموزش – سینما و اینترنت نموده‌ام. اگر خواستید راجع به فعالیت‌هایم بیشتر بدانید به نشانی مجید دات سیف دات آی آر مراجعه کنید. صادقانه عرض کنم که خشنود و خرسندم که آموخته‌ها و تجاربم را با شما به اشتراک می‌گذارم. در صورت تمایل، با من از طریق info@sayf.ir تماس بگیرید.

پیشنهاد میکنیم

فرازهایی از کتاب توانگران چگونه می اندیشند؟

فرازهایی از کتاب توانگران چگونه می‌اندیشند؟ اثر: چارلز آلبرت پویسانت - اوضاع و احوال زندگی شما، زمانی تغییر می‌کند که برای تغییر آن اقدام کنید. - میزان موفقیت من با میزان جدیت و استقامتی که از خود نشان می‌دهم، نسبت مستقیم دارد. - هر کاری که جاذبه داشته باشد آسان است و همیشه می‌توان به نتایج آن اطمینان داشت. - بزرگترین محدودیت انسان ساخته ذهن اوست. - تصورات ذهنی، تعیین کننده هدف ماست. - توانگران پیش از آن‌که به اهداف خود برسند، در آینه دل خود را توانگر دیده اند. - اندیشه حقیر، انسان را حقیر نگه می‌دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Watch Dragon ball super