قوانین بهره برداری بهتر از امکانات
سیف دات آی آر
مربی و مشاور فیلم‌نامه نویسی
Coach And Consultant Relationship

خوش آمدید به سامانه راهبردی و کاربردی “سیف دات آی آر” (مربی و مشاور فیلم‌نامه نویسی).
هدف: مشاوره و آموزش از «ایده» تا «ارائه»ی آثارِ هنری. مدیریتِ تولید تا فروش (بازاریابی) آثار هنری.

معرفی:

سیف دات آی آریک سامانه تخصصی هنر با محور موضوعات موسیقی، هنرهای تجسمی، ادبیات، تئاتر، عکاسی، سینما، تلویزیون و رسانه است که هدفِ اصلی آن ایجاد فضایی علمی، تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران “فارسی زبان” می‌باشد.
کلیه‌ی موضوعات به‌صورت طبقه‌بندی شده ارائه شده و همه‌ی کاربران می‌توانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره‌ی موضوعات مطرح شده بپردازند.
عضویت در این سامانه و انجمن برای همه‌ی افراد به‌صورت رایگان امکان‌پذیر است.

گروه های کاربری:

مدیران : به‌عنوان مسئول اصلی هر انجمن، وظیفه‌ی تعیین قوانین برای انجمن خود، نظارت و هدایت تاپیک‌ها و بحث‌ها و در صورت نیاز، ویرایش، حذف یا انتقال بحث‌های انجمن خود را بر عهده دارند. کلیه‌ی کاربران فعال توسط مدیران انتخاب می‌شوند.
کاربران : عضویت در انجمن‌های “سیف دات آی آر”  رایگان بوده و هر شخص بعد از عضویت در سامانه می‌تواند به عنوان کاربر از کلیه‌ی امکانات ارائه شده در سامانه و انجمن استفاده کند. فعالیت در این انجمن برای کاربران منوط به رعایت کلیه ی قوانین تعیین شده توسط مدیران این سامانه می‌باشد.
تعلیق عضویت … : گروهی از اعضای انجمن که به دلیل نقض قوانین انجمن‌ها دسترسی آنها به صورت موقت به حالت تعلیق در آمده است.

نکات مهم:


منع فعالیت تبلیغاتی:

هر گونه فعالیت تبلیغاتی در این انجمن بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.
در موارد خاص حق پیگرد قانونی برای صاحبان این سامانه محفوظ است!

منع فعالیت سیاسی:

هرگونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.

زبان فارسی:

زبان اصلی این انجمن فارسی است، لطفاً در هنگام ارسال مطالب از زبان فینگلیش استفاده نکنید.

قوانین عمومی:

۱. تمامی کاربران باید در هنگام ثبت نام در سامانه، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربری خود استفاده نمایند. در صورت مشاهده ی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف شده و دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد. ترجیحا نام کاربری را با حروف انگیسی (به جای فارسی) ایجاد نمایید.
۲. کاربران سامانه باید در هنگام ارسال پیغام در انجمن‌ها از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده‌ی کلمات رکیک و نامناسب، اشتراک آن کاربر در اولین فرصت حذف شده و دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد.
۳. عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفت‌وگوی‌های تاپیک باشد. لطفاً در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد. از ایجاد تاپیک‌هایی با عناوین: کمک، کمک فوری، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید.
۴. در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سامانه دیگر می‌باشید، حتماً منبع آن را ذکر نمایید. در صورتی که مطلب یا موضوع مذکور توسط شخص خاصی نوشته شده، حتماً نام وی را ذکر کنید.
۵. لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود، انجمن مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در انجمن های نامرتبط خودداری نمایید.
۶. لطفاً در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرمایید، بدین معنی که در صورتی که سوال‌های گوناگونی دارید، آنها را در چندین موضوع جداگانه مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی سوالات در یک موضوع خودداری فرمایید.
۷. لطفاً در هنگام جواب دادن به سوالات از به کارگیری الفاظ و جملاتی که باعث دلسردی کاربر سوال کننده شود خودداری فرمایید. دقت کنید این انجمن، یک انجمن عمومیست و افراد با سطوح مختلف مشکلات و سوالات شان را مطرح می‌کنند.
۸. لطفاً در صورتی که جواب یک سوالی را نمی‌دانید از ارسال مطالبی که باعث شلوغ کردن آن تاپیک (یا سوال) شود خودداری فرمایید. در صورتی که بحث خاصی دارید می توانید برای خودتان یک تاپیک عمومی باز کنید.
۹. از نوشتن یک سوال و یا یک تاپیک در انجمن های مختلف خودداری کنید. طبق قانون شماره ۵ انجمن مناسب و مرتبط با تاپیک خود را انتخاب کنید و فقط در آن انجمن مطلب خود را ارسال کنید.
۱۰. لطفاً هنگام مطرح کردن مطلب در انجمن‌ها، به مسائل و قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر مخالف با آن جداً خودداری فرمایید. در ضمن از مطرح کردن موضوعات مربوط به سیاست جلوگیری کنید، در غیر این صورت دسترسی کاربر برای همیشه به سامانه قطع خواهد شد.
۱۱. هر گونه فعالیت (ارسال پست، ارسال تصاویر و…) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
۱۲. هر گونه بی احترامی به کاربران، مدیران یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با کاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسی وی به انجمن‌ها قطع خواهد شد.
در صورت تکرار قانون شکنی، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سامانه، در جهت تخریب جو انجمن و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی، حق شکایت از شخص یا گروه خاطی و پیگیری قضایی، برای این سامانه محفوظ است.
۱۳. “سیف دات آی آر”  یک سامانه تخصصی است، توهین و تخریب افراد، رفتارهای کودکانه، کل کل، بحث و جدل‌های بی‌منطق، دعواهای شخصی و… در آن جایی ندارد!

مدیر “سیف دات آی آر
مجید سیف العلمایی

wso shell IndoXploit shell c99 shell instagram takipçi hilesi hacklink wordpress download hacklink Google mersin escort