خانه / رادیو / رادیو توس

رادیو توس

رادیو توس RadioTous

مژده بهار آمد

سلام مجید عزیز، ببخشید چون مسافرم همیشه به اینترنت دسترسی ندارم! بهار آمد ترانه سرا، آهنگساز و خواننده: ساسان نیکذات تنظیم : احسان عبایی میکس و مستر :محمدباقر زینالی مژده بهار شعر از: عزیزالله نیکذات (نیکو) آهنگساز و خواننده: ساسان نیکذات تنظیم: احسان عبایی میکس و مستر: محمدباقر زینالی

بیشتر بخوانید »

ایست بازرسی

داستان کوتاه "ایست بازرسی" سایبان سمت راننده را تنظیم کردم تا غروب آفتاب کویر بیشتر از این کلافه ام نکند. آفتاب از بینی به پایین را می سوزاند. یخه ام را چفت کرده بودم تا گردنم آفتاب سوز نشود. سرباز ایست بازرسی مهریز با تابلو دستی قرمز رنگِ "ایست" متوقفم کرد. سلام کردم، جواب نداد. مثل فوق تخصص قلب و کارشناس ارشد جرم شناسی دست روی قلبم گذاشت. پرسید: "چرا ترسیدی؟"

بیشتر بخوانید »

بیسواد کیست؟

در زمانی نه چندان دور، "بیسواد" کسی بود که خواندن و نوشتن نمی‌دانست. این تعریف، قرن‌ها و هزاره های متوالی معتبر بود تا آن که به هزاره سوم رسیدیم. از ابتدای قرن ۲۱ ، این تعریف از بیسواد رواج بسیار یافت: بی سواد کسی است که عکاسی نمی‌داند و با رایانه و زبان انگلیسی آشنا نباشد، حتی اگر سواد خواندن و نوشتن داشته باشد.

بیشتر بخوانید »

تئاتر مشهد بی صابری هرگز!

رضا صابری

امروز برای کاری به مجتمع امام رضا رفته بودم رضا صابری را دیدم یکی - دو ساعتی با هم بودیم یک گپ دوستانه داشتیم که ضبط شد تعدادی عکس هم برداشته شد عکس ها به انضمام گفتگوی بیست و پنج دقیقه ای به زودی در سایت رادیو توس قابل دسترس خواهد بود.

بیشتر بخوانید »

یلدا عباسی

آیدا عباسی

مجموعه ی (آلبوم) کووات ۱ (Kûwat) با لهجه ی کرمانجی(کردی شمال خراسان) کاری بسیار زیبا و با کیفیت است که اخیرا به خوانندگی محسن میرزا زاده و خانم یلدا عباسی و جمعی از هنرمندان شهرستان قوچان در استان خراسان رضوی به اجرا در آمده است.

بیشتر بخوانید »

Watch Dragon ball super